Dne 20.2.2025 byli žáci prvního stupně nakrmit zvířátka. Do krmelce jsme jim dali žaludy a kaštany, které jsme společně nasbírali na podzim. Na větve stromů jsme zavěsili mrkve a jablíčka. Nezapomněli jsme ani na ptáčky, kterým jsme donesli semínka. Pozorovali jsme ve sněhu několik zajímavých stop. Zvířátka, dobrou chuť!