Blog:

Krmení zvířátek - zima 2025

Dne 20.2.2025 byli žáci prvního stupně nakrmit zvířátka. Do krmelce jsme jim dali žaludy a kaštany, které jsme společně nasbírali na podzim. Na větve stromů jsme zavěsili mrkve a jablíčka. Nezapomněli jsme ani na ptáčky, kterým jsme donesli semínka. Pozorovali jsme ve sněhu několik zajímavých stop. Zvířátka, dobrou chuť!

Datum: 5.4.2025 17:01:36

Autor: Administrator

Komentáře: 0

Kategorie: Dění ve škole

Všechny kategorie

Komentáře:

* žádné komentáře

Přidat komentář: