Zima už nás nebavila, a tak jsme si řekli: ,, Jaro, pojď už k nám!''
Společně s dětmi jsme vyrobili veselou Paní Jara, která má ve vlasech rozkvetlou louku plnou květin, motýlků, berušek i pilných včeliček. Nechybí ani velké sluníčko, které nám snad brzy začne hřát nad hlavou.
Paní Jara jsme nalepili na dveřenou paletu a tu jsne pořádně jarně vyzdobili. Stříhalo se, lepilo se, zdobilo se - a hlavně se hodně smálo. Děti zapojily své šikovné ručičky a společně vytvořily kouzelné jarní dílo plné barev a sluníčkové nálady.
Teď už jen čekáme, kdy si jaro všimne, jak krásné místo jsme mu připravili a konečně dorazí.