Děti se ponořily do světa tónů, rytmů a barev a vytvořily opravdu originální hudební díla.
Nejprve pracovaly s tvrdým papírem, na který pomocí vaty nanášely barvy. Do svých výtvorů pak zakonponovaly vystřižené hudební nástroje a vytvořily tak pestré a nápadité obrázky plné hudební atmosféry.
V další části děti malovaly na hudbu. Každé dítě dostalo prázdný papír a společně jsme si pouštěli různé druhy hudby- veselou, vážnou,smutnou. Děti měli za úkol namalovat,co v nich jednotlivé skladby vyvolávají za pocity a představy. Bylo úžasné sledovat, jak rozdílně hudbu vnímají a jak dokážou své emoce přenést na papír. Aktivitu si opravdu moc užily, krásně spolupracovaly a hlavně se při tvoření od srdce zasmály. Byl to jednoduše super den plný hudby a dobré nálady.