V pořadí pátou návštěvou městského muzea jsme završili naše zdokonalování se v oblasti umění během letošního školního roku. Čekala nás díla dvou autorů žijících na Rýmařovsku. Jednalo se o fotografa Romana Panáčka a sochaře, šperkaře Miroslava Doláka. Po seznámení se s tvorbou obou autorů jsme si vyzkoušeli modelování podle předlohy.